Приймальне відділення

(097) 175-75-62

Консультативна поліклініка

(066) 466-91-21

Виведення із запою

(068) 595-28-00

Україна, м.Дніпро,

вул.Новосільна, 1

ВІТ

ВІДДІЛЕННЯ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ


Відділення інтенсивної терапії розташоване на 1 поверсі адміністративного корпусу за адресою: вул.Новосільна,1

Завідуюча відділенням - Богатікова Світлана Віталіївна.

Телефони відділення - (066) 61-887-61, (068) 595-28-00, (056) 749-67-75.

У відділенні інтенсивної терапії проводиться перший етап лікування пацієнтів - виведення з запою, детоксикація, купірування абстинентного синдрому.


Застосовування нових методик дозволяє максимально безболісно і швидко впоратися з тяжкими симптомами, що виникають при скасуванні прийому наркотиків і алкоголю. Курс інтенсивної терапії проводиться протягом 5 - 7 діб. За цей час вдається нормалізувати роботу всіх органів і систем організму, максимально поліпшити стан пацієнта і підготувати його для подальших етапів лікування - психотерапії, фізіотерапії, реабілітації.


У комплексі лікування застосовуються сучасні прогресивні методики: сеанси гіпербаричної оксигенації (ГБО), екстракорпоральних методів детоксикації (плазмаферез), що дозволяє прискорити процес детоксикації і поліпшити роботу внутрішніх органів, уражених алкоголем або наркотиками.

У відділенні є одномісні та двомісні палати з окремими санвузлами, зал для проведення інтенсивної терапії найбільш важким пацієнтам, зал для проведення сеансів гіпербаричної оксигенації.


У відділенні інтенсивної терапії працюють кваліфіковані лікарі - анестезіологи, токсикологи, наркологи. Режим роботи відділення - цілодобовий.


Можливості відділення дозволяють надавати спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам, які мають алкогольну та наркотичну залежність, на високому професійному і технічному рівні.

Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню