Сертифікати нарколога та психіатра

(066) 186-87-35

(097) 135-32-53

Виведення із запою

(066) 618-87-61

(068) 595-28-00

Поліклінічний консультативний

кабінет

(096) 004-64-36

Україна,

м.Дніпро,

вул.Князя Володимира Великого, 28

(080) 033-35-23

(067) 246-05-68


Белая Наталья Эдуардовна

Директор центру

Біла Наталія Едуардівна


Ласкаво просимо на сайт нашого центру!


На нашому сайті ми зібрали для Вас найбільш необхідну, важливу і корисну інформацію про наш центр та різноманітні види наркологічної допомоги, що надаються фахівцями нашого центру, про сучасні передові методи лікування, які ми застосовуємо.


Висококваліфіковані лікарі, психологи, медичні сестри центру володіють великим практичним досвідом і знаннями, постійно вдосконалюють і підвищують свій рівень. Співробітники центру беруть активну участь у міжнародних та обласних конференціях, в програмах та семінарах зі зменшення шкоди хімічної залежності, профілактики поширення ВІЛ / СНІДУ.


За останнє десятиріччя ставлення до наркології істотно змінилося: з каральної і примусової вона перетворилася на гуманну та добровільну. Змінюється в суспільстві і ставлення до залежній людині. З "ізгоя" і "покидька" він перетворюється на людину, здатну вирішувати свої психологічні проблеми.


Залежність від психоактивних речовин (алкоголю, наркотиків і т.д.) – це тяжке хронічне захворювання. Воно не тільки вражає тіло і всі рівні особистості людини, але руйнівно позначається на зовнішніх рівнях її життя. Враховуючи причини і патологічні механізми розвитку хвороби, її лікування є складним процесом, що представляє собою поєднання різних методів впливу: медикаментозного, психотерапевтичного, соціального і духовного. Зараз вже стало очевидно, що тільки системний, комплексний підхід подолання залежності може забезпечити досягнення основної мети лікувального процесу.


Ми, наркологи, розуміємо цю мету, як зміну ставлення до самого себе, до навколишнього світу, до своєї хвороби і в результаті – зміну світогляду. Ми не можемо змінити природу хімічної залежності, але ми можемо запропонувати нашим пацієнтам шляхи одужання, орієнтовані на загальнолюдські цінності: любов до людей, прагнення до взаємодопомоги, добро, повагу, самовдосконалення.


Ми відкриті для всіх, хто потребує нашої допомоги. Якщо Ви визнали наявність проблеми – це вже перший етап її подолання. Поодинці Вам з нею не впоратися. Ми маємо достатньо досвіду і знань, щоб Вас підтримати, спільно боротися і перемогти!

Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню