Приймальне відділення

(097) 175-75-62

Консультативна поліклініка

(066) 466-91-21

Виведення із запою

(068) 595-28-00

Україна, м.Дніпро,

вул.Новосільна, 1

Фото

КОНСУЛЬТАТИВНА ПОЛІКЛІНИКА


Консультативна поліклініка розташована на 2 поверсі лікувального корпусу за адресою: вул. Новосільна, 1

Телефон поліклініки - (066) 466-91-21, (056) 375-72-73.

У консультативній поліклініці мешканцям міста і області надаються такі види медичної допомоги:

- амбулаторне лікування: включає в себе комплекс медикаментозних і немедикаментозних (фізіотерапевтичних та психотерапевтичних) методів лікування пацієнтів, що мають наркологічні проблеми. Психотерапевтична допомога спрямована на створення позитивних мотиваційних чинників у пацієнтів.

- в денному стаціонарі проводитися обстеження та лікування пацієнтів з алкогольною залежністю, профілактичне лікування при епізодичному вживанні наркотиків, зняття нікотинової залежності.

Для пацієнтів поліклініки здійснюються консультації та, при необхідності, лікування супутніх захворювань у терапевта, гінеколога, стоматолога, офтальмолога, невропатолога, хірурга.

Також, в поліклініці здійснюється консультативна допомога родичам пацієнтів, які мають алкогольну та наркотичну залежність. Лікарями наркологами надається консультативна допомога батькам підлітків, при підозрі на вживання ними алкоголю, наркотиків, тютюнопаління; анонімне лабораторне тестування.

При поліклініці функціонує інформаційно-профілактичний центр, який здійснює профілактичну роботу серед населення, переважно в молодіжних колективах навчальних закладів, а також в цьому напрямку проводиться підготовка фахівців немедичного профілю.


За бажанням пацієнта консультування і лікування анонімне.

Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню