Сертифікати нарколога та психіатра

(066) 186-87-35

(097) 135-32-53

Виведення із запою

(066) 618-87-61

(068) 595-28-00

Україна,

м.Дніпро,

вул.Виконкомівська, 24а, прим.66

(066) 186-87-35

(097) 135-32-53


Фото

ПОЛІКЛІНІЧНИЙ КОНСУЛЬТАТИВНИЙ КАБІНЕТ


Поліклінічний консультативний кабінет Наркологічного центру розташований за адресою: просп. Пушкіна,77

Консультативний прийом веде лікар-нарколог вищої категорії Поворотній Олег Анатолійович.

Телефон консультативного кабінету - (096) 004-64-36.

В поліклінічному консультативному кабінеті мешканцям міста і області надаються такі види медичної допомоги:

- амбулаторне лікування: включає в себе консультування лікаря-нарколога, лікаря-психіатра та комплекс медикаментозних і немедикаментозних (психотерапевтичних) методів лікування пацієнтів, що мають наркологічні проблеми. Психотерапевтична допомога спрямована на створення позитивних мотиваційних чинників у пацієнтів.


На етапі амбулаторного лікування проводитися обстеження та лікування пацієнтів з алкогольною залежністю, профілактичне лікування при епізодичному вживанні наркотиків, зняття нікотинової залежності.


Для пацієнтів поліклінічного кабінету проводяться консультації та, при необхідності, лікування супутніх захворювань у терапевта, гінеколога, дерматовенеролога, інфекціоніста.


Також, в поліклінічному консультативному кабінеті здійснюється консультативна допомога родичам пацієнтів, які мають алкогольну та наркотичну залежність. Лікарями-наркологами, психіатрами та психологами надається консультативна допомога батькам підлітків, при підозрі на вживання ними алкоголю, наркотиків, тютюнопаління; анонімне лабораторне тестування.


При поліклінічному кабінеті функціонує Центр психологічної допомоги, в якому наші психологи можуть проконсультувати вас із різноманітних проблемних питань, різних форм залежностей, допомогти впоратися із симптомами гострих травматичних та посттравматичних стресових розладів (ГТР, ПТСР).

Звертайтеся до нас, якщо відчуваєте стан тривоги, паніки, страху, розчарування, безнадійності, виснаженості або маєте інші негативні реакції.

Будемо раді допомогти! Не втрачайте можливість отримати кваліфіковану психологічну допомогу для себе та своїх близьких!

Дзвоніть нам за телефоном: (099) 051-89-59 щодня з 09:00 до 18:00.


За бажанням пацієнта консультування і лікування анонімне.

Логотип меню Логотип меню Логотип меню