Логотип

Центр реабілітації наркозалежних


Відділення реабілітації розташоване за адресою: м.Дніпропетровськ, вул.Мільмана, 87


Завідувач відділенням - Шаповалов Андрій Максимович

Завідуючий відділенням - Шаповалов Андрій Максимович.

Телефон відділення - (0562) 68-39-28.

Телефон відділення дитячої реабілітації - (0562) 68-38-28.

Відділення реабілітації - єдиний в Україні державний реабілітаційний центр, який надає соціально-психологічну допомогу пацієнтам із залежністю від психоактивних речовин.

Відділення є сучасним реабілітаційним комплексом. Провідна роль у лікувальному процесі належить терапевтичному середовищу, груповій та особисто-орієнтованій психотерапії.

Програма, за якою працює центр, базується на концепції Міннесотський моделі допомоги наркозалежним. Основним інструментом цієї моделі є групова психотерапія.


Центр надає наступні види допомоги:

- медичне консультування;

- психологічне консультування;

- індивідуальна та групова психотерапія;

- структуровані тематичні групи;

- робота за програмою "12 кроків";

- організація груп взаємодопомоги;

- жіночі групи;

- арт-терапія (театральна студія).


На базі реабілітаційного центру знаходиться дитячо-підліткове відділення з реабілітаційною, медичною та загальноосвітньою програмою, в якій підліткам та Їх батькам надають кваліфіковану допомогу.

Центр має комфортні палати, зали для проведення психотерапевтичних заходів, спортивну залу з тренажерами, упорядковану територію зі спортивними майданчиками.

З дітьми та підлітками проводять психокорекційні групи, індивідуальні бесіди, тестування, тренінги, арт-терапевтичні заняття, спортивні заходи, культурні виходи в кіно, театри, музеї. Паралельно здійснюється процес навчання в школі за загальноосвітньою програмою. Важливою складовою перебування є всебічне лабораторно-інструментальне обстеження, діагностика та лікування супутніх захворювань.

Ми не можемо змінити природу хімічної залежності, але ми можемо запропонувати нашим пацієнтам шляхи одужання, орієнтовані на загальнолюдські цінності: любов до людей, прагнення до взаємодопомоги, добро, повагу, самовдосконалення.


Приходьте до нас, і ми разом знайдемо шлях до Вашого одужання!

УКР РУС


Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню