Приймальне відділення

(097) 175-75-62

Консультативна поліклініка

(066) 466-91-21

Виведення із запою

(068) 595-28-00

Україна, м.Дніпро,

вул.Новосільна, 1

Фото

ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ЗАЛЕЖНИХ


Відділення реабілітації (відділення №3) розташоване за адресою: м.Дніпро, вул.Мільмана, 87


Телефон відділення - (096) 826-47-27.

Відділення реабілітації - єдиний в Україні державний реабілітаційний центр, який надає соціально-психологічну допомогу пацієнтам із залежністю від психоактивних речовин та іншими видами залежності.

Відділення є сучасним реабілітаційним комплексом. Провідна роль у лікувальному процесі належить терапевтичному середовищу, груповій та особисто-орієнтованій психотерапії.

Програма, за якою працює центр, базується на концепції Міннесотський моделі допомоги залежним. Основним інструментом цієї моделі є групова психотерапія.


Центр надає наступні види допомоги:

- медичне консультування;

- психологічне консультування;

- індивідуальна та групова психотерапія;

- структуровані тематичні групи;

- робота за програмою "12 кроків";

- організація груп взаємодопомоги;

- жіночі групи;

- арт-терапія (театральна студія).


Центр має комфортні палати, зали для проведення психотерапевтичних заходів, спортивну залу з тренажерами, упорядковану територію зі спортивними майданчиками.

З пацієнтами проводять психокорекційні групи, індивідуальні бесіди, тестування, тренінги, арт-терапевтичні заняття, спортивні заходи, культурні виходи в кіно, театри, музеї. Важливою складовою перебування є всебічне лабораторно-інструментальне обстеження, діагностика та лікування супутніх захворювань.

Ми не можемо змінити природу залежності, але ми можемо запропонувати нашим пацієнтам шляхи одужання, орієнтовані на загальнолюдські цінності: любов до людей, прагнення до взаємодопомоги, добро, повагу, самовдосконалення.


Приходьте до нас, і ми разом знайдемо шлях до Вашого одужання!

Українська Русский


Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню