Логотип

Відділення інтенсивної терапії


Відділення інтенсивної терапії розташоване на 1 поверсі адміністративного корпусу за адресою: вул.Новосільна,1

У реанімаційному залі ВІТ

Завідуюча відділенням - Богатікова Світлана Віталіївна.

Телефони відділення - (066) 61-887-61, (068) 595-28-00, (056) 749-67-75.

У відділенні інтенсивної терапії проводиться перший етап лікування пацієнтів - виведення з запою, детоксикація, купірування абстинентного синдрому.


Застосовування нових методик дозволяє максимально безболісно і швидко впоратися з тяжкими симптомами, що виникають при скасуванні прийому наркотиків і алкоголю. Курс інтенсивної терапії проводиться протягом 5 - 7 діб. За цей час вдається нормалізувати роботу всіх органів і систем організму, максимально поліпшити стан хворого і підготувати його для подальших етапів лікування - психотерапії, фізіотерапії, реабілітації.


У комплексі лікування застосовуються сучасні прогресивні методики: сеанси гіпербаричної оксигенації (ГБО), екстракорпоральних методів детоксикації (плазмаферез), що дозволяє прискорити процес детоксикації і поліпшити роботу внутрішніх органів, уражених алкоголем або наркотиками.

У відділенні є одномісні та двомісні палати з окремими санвузлами, зал для проведення інтенсивної терапії найбільш важким хворим, зал для проведення сеансів гіпербаричної оксигенації.


У відділенні інтенсивної терапії працюють кваліфіковані лікарі - анестезіологи, токсикологи, наркологи. Режим роботи відділення - цілодобовий.


Можливості відділення дозволяють надавати спеціалізовану медичну допомогу хворим, які мають алкогольну та наркотичну залежність (у тому числі важку героиновую наркоманію і полінаркоманію - залежність до різних наркотичних речовин - психостимуляторів, галлюциногенів та ін.) на високому професійному і технічному рівні.

УКР РУС


Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню