Приймальне відділення

(097) 175-75-62

Консультативна поліклініка

(066) 466-91-21

Виведення із запою

(068) 595-28-00

Україна, м.Дніпро,

ул.Новосільна, 1

Белая Наталья Эдуардовна

Головний лікар Дніпропетровського наркологічного диспансеру

Біла Наталія Едуардівна


Ласкаво просимо на сайт Дніпропетровського наркологічного диспансеру!


На нашому сайті ми постаралися зібрати для Вас найнеобхіднішу, важливу і корисну інформацію про нашу клініку. У кожному розділі нашого сайту Ви зможете дізнатися про різноманітні види наркологічної допомоги, що надаються фахівцями нашого диспансеру, про сучасні передові методи лікування, які ми застосовуємо.


Висококваліфіковані лікарі, психологи, медичні сестри диспансеру володіють великим практичним досвідом і знаннями, постійно вдосконалюють і підвищують свій рівень. Співробітники диспансеру беруть активну участь у міжнародних та обласних конференціях, в програмах та семінарах зі зменшення шкоди хімічної залежності, профілактики поширення ВІЛ / СНІДУ.


У нашому диспансері вперше в Україні були організовані і відкриті наступні відділення:

- консультативна поліклініка;

- відділення інтенсивної терапії.


Більше 15 років у структурі диспансеру функціонує єдиний в Україні державний реабілітаційний центр з надання допомоги залежним, який у своїй роботі використовує Міннеcотську модель реабілітації (програма "12 КРОКІВ").

У зв'язку із загрозливою епідемією поширення наркоманії та алкоголізму серед дітей і підлітків, в рамках українсько-шведського проекту та за підтримки адміністрації області, в 2010 році, на базі диспансеру відкрилася єдина в Україні клініка для дітей, які потрапили в залежність від алкоголю чи наркотиків (КДМ ).


Широка популярність нашого диспансеру говорить сама за себе: до нас за допомогою звертаються жителі не лише Дніпропетровської області, а й багатьох міст України, Росії, Європи та Близького Сходу.

За останнє десятирічча ставлення до наркології істотно змінилося: з каральної і примусовою вона перетворилася на гуманну та добровільну. Змінюється в суспільстві і ставлення до залежній людині. З "ізгоя" і "покидька" він перетворюється на людину, здатну вирішувати свої психологічні проблеми.


Залежність від психоактивних речовин (алкоголю, наркотиків і т.д.) - це тяжке хронічне захворювання. Вона вражає не тільки тіло і всі рівні особистості людини, але руйнівно позначається на зовнішніх рівнях його життя. Враховуючи причини і патологічні механізми розвитку хвороби, її лікування є складним процесом, що представляє собою поєднання різних методів впливу - медикаментозного, психотерапевтичного, соціального і духовного. Зараз вже стало очевидно, що тільки системний, комплексний підхід подолання залежності може забезпечити досягнення основної мети лікувального процесу.


Ми, наркологи, розуміємо цю мету, як зміну ставлення до самого себе, до навколишнього світу, до своєї хвороби і в результаті - зміну світогляду. Ми не можемо змінити природу хімічної залежності, але ми можемо запропонувати нашим пацієнтам шляхи одужання, орієнтовані на загальнолюдські цінності: любов до людей, прагнення до взаємодопомоги, добро, повагу, самовдосконалення.


Ми відкриті для всіх, хто потребує нашої допомоги. Якщо Ви визнали наявність проблеми - це вже перший етап її вирішення. Поодинці Вам з нею не впоратися. Ми маємо достатньо досвіду і знань, щоб Вас підтримати, спільно боротися і перемогти!

Українська Русский


Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню