Приймальне відділення

(097) 175-75-62

Консультативна поліклініка

(066) 466-91-21

Виведення із запою

(068) 595-28-00

Україна, м.Дніпро,

вул.Новосільна, 1

Фото

ВІДДІЛЕННЯ СТАЦІОНАРУ


У Дніпропетровському наркологічному диспансері функціонує три стаціонарних відділення:


Відділення №1 (чоловіче, на 35 ліжок) розташоване на 4 поверсі лікувального корпусу за адресою: вул.Новосільна, 1.

Завідувач відділенням - Стрижекурка Анатолій Якович.

Телефон відділення (056) 375-72-35.


Відділення №4 (змішане, на 35 ліжок) розташоване на 3 поверсі лікувального корпусу за адресою: вул.Новосільна, 1.

Завідувач відділенням - Поворотній Олег Анатолійович.

Телефон відділення (067) 669-74-86, (056) 375-72-33.


Відділення №3 (змішане, на 30 ліжок) розташоване в лікувальному корпусі за адресою: м.Павлоград, вул.Дніпровська, 241

Завідувач відділенням - Романко Роман Романович.

Телефон відділення (05632) 4-33-03, 6-25-58, 4-33-45.


Відділення стаціонару створені для надання медичної, психокорекційної, психотерапевтичної та соціальної допомоги хворим з алкогольною та наркотичною залежністю; надання психокорекційної допомоги родичам пацієнтів; для обстеження осіб, направлених районними та міськими наркологами, відділеннями профілактичних оглядів наркологічних установ, органами внутрішніх справ.

У відділеннях надають допомогу висококваліфіковані лікарі-наркологи, психологи, кваліфіковані медичні сестри і молодший медперсонал. Режим роботи відділень - цілодобово.

У відділеннях здійснюються наступні етапи комплексного лікування, соціально-психологічної, сімейної та трудової реабілітації пацієнтів:

- детоксикація, купірування абстинентного синдрому у хворих з алкогольною та наркотичною залежністю з використанням сучасних методик і комплексного підходу, що дозволяє максимально швидко і найменш болісно купірувати симптоми відміни алкоголю і наркотиків і перейти до наступного етапу лікування;

- етап відновлювальної терапії: застосування медикаментозного лікування в поєднанні з сучасними методами фізіотерапії (лазеротерапія, гідролікування, аромотерапія, кінезіотерапія і т.д.), а також індивідуальною та груповою психотерапією, що дозволяє відновити фізичний стан і підготувати пацієнта психологічно до переходу на етап реабілітації ( відділення реабілітації ) або амбулаторному лікуванню (в консультативній поліклініці ).

Пацієнти стаціонару мають можливість отримати консультативну діагностичну допомогу, а при необхідності - лікування супутньої соматичної патології, із залученням вузьких фахівців консультативної поліклініки та відділення фізіотерапевтичних методів лікування.

Фахівці відділень постійно здійснюють впровадження нових і вдосконалення існуючих медикаментозних і немедикаментозних методів та організаційних форм лікування наркологічних хворих.

Відділення стаціонару також надають такі види допомоги:

1) планова протирецидивная терапія пацієнтів з різними видами залежності;

2) консультативна, психотерапевтична і психокорекційна допомога родичам пацієнтів;

3) консультативна допомога з питань профілактики, лікування і реабілітації наркологічних захворювань;

4) обстеження осіб, направлених відділеннями профілактики наркологічних відділень, районними та міськими наркологами, для вирішення питань наркологічного допуску до різних видів діяльності, для зняття з диспансерного та профілактичного обліку, уточнення діагнозу. За бажанням пацієнта лікування та обстеження пацієнтів здійснюється анонімно.

Українська Русский


Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню