Приймальне відділення

(097) 175-75-62

Консультативна поліклініка

(066) 466-91-21

Виведення із запою

(068) 595-28-00

Україна, м.Дніпро,

вул.Новосільна, 1

Фото

ВІДДІЛЕННЯ СТАЦІОНАРУ


У КП «Обласний медичний психіатричний центр з лікування залежностей зі стаціонаром» ДОР» функціонують стаціонарні відділення:


Відділення №1 розташоване в лікувальному корпусі за адресою: м. Дніпро, вул. Мільмана, 87

Завідувач відділенням – Поворотній Олег Анатолійович.

Телефон відділення (067) 669-74-86, (056) 720-76-07.


Відділення №2 розташоване в лікувальному корпусі за адресою: м. Павлоград, вул. Дніпровська, 241

Завідувачка відділенням – Євтушенко Марина Анатоліївна.

Телефон відділення (05632) 4-33-03, 6-25-58, 4-33-45.


Відділення стаціонару створені для надання медичної, психокорекційної, психотерапевтичної та соціальної допомоги хворим з алкогольною та наркотичною залежністю; надання психокорекційної допомоги родичам пацієнтів; для обстеження осіб, направлених районними та міськими наркологами, відділеннями профілактичних оглядів наркологічних установ, органами внутрішніх справ.

У відділеннях надають допомогу висококваліфіковані лікарі-наркологи, психологи, кваліфіковані медичні сестри і молодший медперсонал. Режим роботи відділень - цілодобовий.

У відділеннях здійснюються наступні етапи комплексного лікування, соціально-психологічної, сімейної та трудової реабілітації пацієнтів:

- детоксикація, купірування абстинентного синдрому у хворих з алкогольною та наркотичною залежністю з використанням сучасних методик і комплексного підходу, що дозволяє максимально швидко і найменш болісно купірувати симптоми відміни алкоголю і наркотиків та перейти до наступного етапу лікування;

- етап відновлювальної терапії: застосування медикаментозного лікування в поєднанні з сучасними методами фізіотерапії (лазеротерапія, гідролікування, аромотерапія, кінезіотерапія і т.д.), а також індивідуальною та груповою психотерапією, що дозволяє відновити фізичний стан і психологічно підготувати пацієнта до переходу на етап реабілітації або амбулаторному лікуванню (в консультативній поліклініці).

Пацієнти стаціонару мають можливість отримати консультативну діагностичну допомогу, а при необхідності - лікування супутньої соматичної патології, із залученням вузьких фахівців консультативної поліклініки та відділення фізіотерапевтичних методів лікування.

Фахівці відділень постійно здійснюють впровадження нових і вдосконалення існуючих медикаментозних і немедикаментозних методів та організаційних форм лікування наркологічних хворих.

Відділення стаціонару також надають такі види допомоги:

1) планова протирецидивная терапія пацієнтів з різними видами залежності;

2) консультативна, психотерапевтична і психокорекційна допомога родичам пацієнтів;

3) консультативна допомога з питань профілактики, лікування і реабілітації наркологічних захворювань;

4) обстеження осіб, направлених відділеннями профілактики наркологічних відділень, районними та міськими наркологами, для вирішення питань наркологічного допуску до різних видів діяльності, для зняття з диспансерного та профілактичного обліку, уточнення діагнозу. За бажанням пацієнта лікування та обстеження пацієнтів здійснюється анонімно.

Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню