Логотип

Консультативна поліклініка


Консультативна поліклініка

Консультативна поліклініка розташована на 2 поверсі лікувального корпусу ДНД за адресою: вул.Новосільна,1

Телефон поліклініки - (056) 375-62-21.

У консультативній поліклініці ДНД жителям міста і області надаються такі види наркологічної допомоги:

- амбулаторне лікування: включає в себе комплекс медикаментозних і немедикаментозних (фізіотерапевтичних та психотерапевтичних) методів лікування пацієнтів, що мають наркологічні проблеми. Психотерапевтична допомога спрямована на створення позитивних мотиваційних чинників у пацієнтів.

- в денному стаціонарі проводитися обстеження та лікування пацієнтів з алкогольною залежністю, профілактичне лікування при епізодичному вживанні наркотиків, зняття нікотинової залежності.

Для пацієнтів поліклініки здійснюються консультації та, при необхідності, лікування супутніх захворювань у терапевта, гінеколога, стоматолога, офтальмолога, невропатолога, хірурга.

Також, в поліклініці здійснюється консультативна допомога родичам пацієнтів, які мають алкогольну та наркотичну залежність. Лікарями наркологами надається консультативна допомога батькам підлітків, при підозрі на вживання ними алкоголю, наркотиків, тютюнопаління; анонімне лабораторне тестування.

При поліклініці функціонує інформаційно-профілактичний центр, який здійснює профілактичну роботу серед населення, в основному в молодіжних колективах навчальних закладів, а так само в цьому напрямку проводиться підготовка фахівців немедичного профілю.


За бажанням пацієнта консультування і лікування анонімне.

УКР РУС


Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню Логотип меню