Приймальне відділення

(097) 175-75-62

Консультативна поліклініка

(066) 466-91-21

Виведення із запою

(068) 595-28-00

Україна, м.Дніпро,

вул.Новосільна, 1

Статті


СУЧАСНИЙ СТАН: ВІД ОСОБИСТОСТІ ДО СУСПІЛЬСТВА

Проблема впливу на формування особистості внутрішніх та зовнішніх змін, коливання, трансформацій, нерівноважність стоїть чи не головним завданням сучасного світу. Читати далі...СТАТИСТИЧНИЙ ПРОБІЛ АБО «ЗАЛЕЖНІСТЬ-НЕВИДИМКА»

Розуміючи, що прояснення того, про що мова піде далі в статті, зовсім-таки не тягне на відкриття Колумбом Америки, все ж хочу привернути увагу колег-лікарів до доволі цікавої, як на мене, теми – статистичного аспекту поширеності опійної залежності. Читати далі...АЛКОГОЛЬ – НАРКОТИК?

Напевно, пересічним людям (а на правду й більшості лікарів), які, так би мовити, не «посвячені» в тонкощі та особливості хімічних залежностей, складно собі навіть уявити, що в пляшці будь-якого спиртного напою, починаючи від горілки й закінчуючи звичайнісіньким пивом, міститься одна з найпотужніших наркотичних речовин на Землі – етиловий алкоголь. Читати далі...КОДЕЇНОЗАЛЕЖНА ЕПІДЕМІЯ – ПОВТОРЕННЯ ТРАМАДОЛОВОЇ?

Назва статті, на мій погляд, якнайточніше відображає саме те, що відбувається наразі з поширенням в Україні однієї з клінічних форм опійної залежності, а саме залежності від кодеїну. Ми просто-таки зобов’язані говорити правду, але говорити не про статистичну правду, оскільки, за влучним визначенням Марка Твена, статистика є одним з різновидів брехні, а про реальну, сувору правду життя. Читати далі...НАЛБУФІН – ПАНАЦЕЙНИЙ АНАЛЬГЕТИК ЧИ ЧЕРГОВИЙ СПАДКОЄМЕЦЬ ТРАМАДОЛОВОЇ СЛАВИ?

Кожен раз, коли на фармацевтичному ринку України з’являється черговий анальгетик центральної дії, мене відразу ж відвідує нав’язлива думка: а чи не спіткає його сумна доля славнозвісного трамадолу? І питання зовсім не в площині якості чи доцільності присутності зазначених препаратів. Ні. Питання в тому, що початково доволі хороші центральні анальгетики на безконтрольному українському грунті неодмінно стають об’єктами немедичного застосування (читай, зловживання). Так вже було з трамадолом, так є з кодеїновмісними препаратами. Наразі постає актуальне питання: а чи відбудеться те ж саме з налбуфіном? Читати далі...ОДНА ИСТОРИЯ

Предисловие. Как-то никогда в своей жизни не приходилось писать предисловие. Все рутинные истории с дневниками, эпикризы да всякие там справки. Нет, бывали, конечно, доклады, научные статьи и даже стихи в ранней молодости, но вот предисловий – никогда. Избитая истина, что все когда-то бывает впервые, вновь для меня наполнилась очередным смыслом и напомнила о себе. Что же спод-вигло меня на это вступительное слово и на то, что вы прочтете после него? Читати далі...